Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslar arası alanlarda rekabetçi ürünler üretmek ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak.

Kalite Politikalarımız
Vizyonumuz
Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunmak, Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; global çapta rekabet edebilir ürünleri yerli üretim avantajı ile piyasaya sunmak,


Saygı ve Bağlılık
Hakkımızda
Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz sektörlerde lider konuma yükselmek.
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlıyız.
Liderlik

Değişimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız.

Radikal Mühendislik lineer hareket sistemleri , konveyör sistemleri , makina kabinleri , makina şaseleri , alüminyum sigma profil , mekanik ürünler , bağlantı elemanları ile ilgili bu sektör de kendini kanıtlamış.İmalat ve seri üretim konusunda müşterilerimizin isteklerine hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.Kuruluş amacının verdiği ilhamla, kalite ve yüksek standartlardan ödün vermeden ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, metotlarına uygun, optimum maliyetli, zamanında ve eksiksiz olarak  global çapta rekabet edebilir ürünleri,  yerli üretim avantajıyla piyasaya sunmayı amaç edinmiş imalatçı bir firmadır.
RADİKAL MÜHENDİSLİK Lineer Hareket ve Konveyör Sistemleri
İkitelli OSB Saraçlar Sanayi Sitesi 9. Blok No:44 Başakşehir / İSTANBUL Tel: 0212 486 34 18
info@radikalmuhendislik.com